Anasayfa
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Hakkımızda
Blog

Hakkımızda

STK Master, Sivil Toplum Kuruluşlarının, sorunsuz, eksiksiz ve verimli yönetilebilmesi için, 360 derece hizmet vermek üzere kurulmuş bir şirkettir. Bir derneğin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve işleyişiyle alakalı süreçlerinde kesintisiz destek sağlamak üzerine faaliyetlerini sürekli geliştiren STK Master, bünyesinde Dernek Danışmanlığı başta olmak üzere Kaynak Geliştirme Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Hukuki ve Mali Danışmanlık da sağlamakta, güncel yönetmelik ve düzenlemeleri anlık olarak takip etmektedir.

100

Şirketimiz 100'ü aşkın Sivil Toplum Kuruluşuna hizmet vermektedir.

30

Şirketimiz yılda ortalama 30 derneğe kuruluş danışmanlığı vermektedir.

40

Şirketimiz yılda ortalama 40 derneğin genel kurul toplantılarına katılarak onlara destek vermektedir.

Ekibimiz

Ferdi Kibar

1978 Sarıyer- İstanbul doğumlu olan Ferdi Kibar, Kabataş Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra 1995’de bir mali müşavirlik bürosunda çalışmaya başladı.

Sektördeki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bir dernek danışmanlık firması kurmaya karar verdi. Böylece, Şubat 2016’da STK Master markası doğdu. Şu anda 100’den fazla sivil toplum kuruluşuna hizmet veren şirketin portföyünde ayrıca vakıflar, federasyonlar ve okul aile birlikleri de bulunuyor.

Büyük bir sinemasever olan Ferdi Kibar, hobi olarak senaryo ve kitap yazma ile ilgileniyor. “Gölge Yiyen” ve “Korkunun Ecele Faydaları” adında iki de kitabı bulunuyor.

Emrah Uludağ

1984 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Muhasebe, Anadolu Üniversitesi İşletme ve en son Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Denetimi Yüksek Lisans mezunudur.

2000 yılında Ticaret Lisesi Stajyeri olarak Profilo Telra A.Ş.’de Muhasebe mesleğine adım attı. Üniversite yıllarında Mali Müşavirlik Ofislerinde çalıştı. 2003′ de özel bir mali müşavirlik bürosunda çalışmaya başladı. 2013 yılında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ ndan SMMM ruhsatı aldı. 2014 yılından sonra özel şirketlerde Muhasebe Şefi, Müdürü, Mali İşler Koordinatörü gibi pozisyonlarda görev yaptı. 2017 yılında Mali Müşavirlik Ofisini kurdu. Halen Beyoğlu’ nda Derneklere,Vakıflara ve Şirketlere Mali Müşavirlik ve Mali Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Deniz Özdikmenli

1970 Stuttgart-Almanya doğumludur. Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi E.B.E.’de lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. 1998 yılından bu yana üçüncü sektörün AÇEV, İNSEV, TSÇV, Yeşilay, TURGED, TOFD, TÜZDEV, YÖRET gibi önde gelen pek çok sivil toplum kuruluşunun yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi kamu kurumlarına bakanlıklar ve/veya il müdürlükleri düzeyinde projeler hazırlamış, bu projelerde danışmanlık, eğitmenlik ve proje koordinatörlüğü gibi görevler üstenmiştir. İş yaşamındaki temel hedefini, Türkiye’deki kamu ve sivil toplum çalışmalarında takım üyesi olmak, 23 yılda edindiği deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, kurumların kapasite geliştirmesini, orta ve uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini destekleyecek, proje bazlı sistem kurulumlarına katkıda bulunmak olarak tanımlamaktadır.

Gamze Çetin

Adnan Menderes Üniversitesi, Sosyal Hizmet bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Lisans eğitiminden sonra bir süre Çatışma Bölgelerinde Çocuk Çalışmaları destek programında Proje Koordinatörlüğü yaptı. Şu an İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Projeler ve STK Yönetimi yüksek lisans programına devam ederken, diğer yandan STK Master şirketinde çalışma hayatına devam ediyor.

Eyüp Özden

1984 İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Muhasebe, Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.

2000 yılında Ticaret Lisesi Stajyeri olarak mali müşavirlik ofisinde muhasebe mesleğine adım attı. Üniversite yıllarında Mali Müşavirlik Ofislerinde çalışmaya devam etti. 2010 yılına kadar mali müşavirlik bürosunda çalışmaya devam ederken 2010-2022 yılları arasında farklı sektörlerde faaliyet gösteren özel şirketlerde Muhasebe Şefi, Müdürü, Mali İşler Koordinatörü gibi pozisyonlarda görev yaptı. 2022 yılından beri STK Master bünyesinde Derneklere, Vakıflara ve Şirketlere Mali Müşavirlik ve Mali Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ebru Yılmaz

Ebru Yılmaz 1977 İstanbul doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Lisans mezunudur. 1998-2015 Yılları arasında özel sektörde İhracat Operasyon Sorumlusu olarak çalışmış, 2015 Ekim ayında Mali Müşavirlik Ofisinde çalışmaya devam etmiş ve 2021 yılından itibaren STK Master bünyesine girerek çalışmaya hayatına devam etmektedir.

Kerem Yıldırım

1988 doğumlu olan Kerem Yıldırım 2004 yılında Ticaret Lisesini bitirmiş ve bir muhasebe şirketinde mesleki hayatına atılmıştır. Daha sonra Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olup lisans eğitimini tamamlamış mesleğine kaldığı yerden devam etmektedir. 14 yıldır icra ettiği meslek hayatında çeşitli muhesebe departmanlarında, şirketlerde ve holdinglerde muhasebe pozisyonlarında çalışma imkanı yakalamıştır. Şuan çalışma hayatına Stk Master bünyesinde devam etmektedir.

Oğuzhan Genç

1999 Rize Doğumludur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Mezunudur. İlk iş deneyimine STK Master şirketinde başlamıştır. Ekip çalışmasına yatkın olan kişiliği ile meslek hayatına hızlı adapte olmuştur. Şirket, Dernek Muhasebesi ve Finans alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Sinema ve şehir gezileri hobi alanıdır.

Hımbıl

2018 Mart doğumluyum. Doğduğum günden beri STK Master Danışmanlık Limited Şirketi’nde kedilik yapmaktayım. Hobilerim; ısırmak, koşturmak, ofise gelen misafirlerin çantalarını kontrol etmek. Bir gün tüm kainatı ele geçirmek ve yönetmek istiyorum.

Adres

TomTom Mh. Nuri Ziya Sk. No:27/7 Kat:5
Beyoğlu İSTANBUL

Telefon

0 (212) 963 12 94

E-Posta

info@stkmaster.com