Anasayfa
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Hakkımızda
Blog

Hakkımızda

STK Master, Sivil Toplum Kuruluşlarının, sorunsuz, eksiksiz ve verimli yönetilebilmesi için, 360 derece hizmet vermek üzere kurulmuş bir şirkettir. Bir derneğin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve işleyişiyle alakalı süreçlerinde kesintisiz destek sağlamak üzerine faaliyetlerini sürekli geliştiren STK Master, bünyesinde Dernek Danışmanlığı başta olmak üzere Kaynak Geliştirme Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Hukuki ve Mali Danışmanlık da sağlamakta, güncel yönetmelik ve düzenlemeleri anlık olarak takip etmektedir.

100

Şirketimiz 100'ü aşkın Sivil Toplum Kuruluşuna hizmet vermektedir.

30

Şirketimiz yılda ortalama 30 derneğe kuruluş danışmanlığı vermektedir.

40

Şirketimiz yılda ortalama 40 derneğin genel kurul toplantılarına katılarak onlara destek vermektedir.

Ekibimiz

Ferdi Kibar

1978 Sarıyer- İstanbul doğumlu olan Ferdi Kibar, Kabataş Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra 1995’de bir mali müşavirlik bürosunda çalışmaya başladı.

Sektördeki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda bir dernek danışmanlık firması kurmaya karar verdi. Böylece, Şubat 2016’da STK Master markası doğdu. Şu anda 100’den fazla sivil toplum kuruluşuna hizmet veren şirketin portföyünde ayrıca vakıflar, federasyonlar ve okul aile birlikleri de bulunuyor.

Büyük bir sinemasever olan Ferdi Kibar, hobi olarak senaryo ve kitap yazma ile ilgileniyor. “Gölge Yiyen” ve “Korkunun Ecele Faydaları” adında iki de kitabı bulunuyor.

Emrah Uludağ

1984 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Muhasebe, Anadolu Üniversitesi İşletme ve en son Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Denetimi Yüksek Lisans mezunudur.

2000 yılında Ticaret Lisesi Stajyeri olarak Profilo Telra A.Ş.’de Muhasebe mesleğine adım attı. Üniversite yıllarında Mali Müşavirlik Ofislerinde çalıştı. 2003′ de özel bir mali müşavirlik bürosunda çalışmaya başladı. 2013 yılında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ ndan SMMM ruhsatı aldı. 2014 yılından sonra özel şirketlerde Muhasebe Şefi, Müdürü, Mali İşler Koordinatörü gibi pozisyonlarda görev yaptı. 2017 yılında Mali Müşavirlik Ofisini kurdu. Halen Beyoğlu’ nda Derneklere,Vakıflara ve Şirketlere Mali Müşavirlik ve Mali Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Deniz Özdikmenli

1970 Stuttgart-Almanya doğumludur. Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi E.B.E.’de lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. 1998 yılından bu yana üçüncü sektörün AÇEV, İNSEV, TSÇV, Yeşilay, TURGED, TOFD, TÜZDEV, YÖRET gibi önde gelen pek çok sivil toplum kuruluşunun yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi kamu kurumlarına bakanlıklar ve/veya il müdürlükleri düzeyinde projeler hazırlamış, bu projelerde danışmanlık, eğitmenlik ve proje koordinatörlüğü gibi görevler üstenmiştir. İş yaşamındaki temel hedefini, Türkiye’deki kamu ve sivil toplum çalışmalarında takım üyesi olmak, 23 yılda edindiği deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, kurumların kapasite geliştirmesini, orta ve uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini destekleyecek, proje bazlı sistem kurulumlarına katkıda bulunmak olarak tanımlamaktadır.

Gizem Morova

1982 İstanbul doğumlu. Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi SEM İnsan Kaynakları Programını tamamladı ve iş kariyerine Mercedes Bez Aş. Firmasında başladı. Çeşitli özel sektör deneyimleri sonrasında topluma fayda temelli hizmetlerde yer almayı kariyer planının önceliğine koydu ve Sivil Toplum hayatına 2007 yılında Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile giriş yaptı. 8 Senelik bir sivil toplum deneyimi beraberinde gönüllü ve profesyonel destek sağladığı kuruculuğunu yaptığı, yönetimine dahil olduğu birçok STK ile edindiği tecrübeyi danışman olarak sürdürmeye karar verdi ve danışmanlığı süresince Proje Yönetimi, Kurumsallaşma, İnsan Kaynakları ve Gönüllü Yönetimi, Kaynak ve İş geliştirme süreçlerinde STK’ların gelişimlerine destekler sağladı. Bugün birçok STK da danışmanlık ve gönüllü faaliyetlerinin yanında Ahbap Derneğinin Genel Koordinatörlüğünü yürütmektedir.

Mert Uğur Aksoy

19 Ocak 1989 yılında İstanbul’da doğdu. 13-14 yaşlarındayken arkadaşlarıyla yaptığı kedi evleriyle sosyal sorumluluk işlerinde yer almak istediğine karar verdi. Büyüyünce ‘dünyayı kurtaracağım’ deme sebebi sivil toplum alanında gerçekleştirmeyi hedeflediği projelerden kaynaklanmaktadır. Üniversite eğitimini yarıda bıraktı. 2013 senesinden beri ilgi duyduğu bir çok sivil toplum kuruluşu ile gönüllülük projelerinde yer aldı. 3 senedir profesyonel olarak sivil toplum kuruluşlarında kaynak geliştirmeci olarak görev alıyor. Son iki senedir Lokman Hekim Sağlık Vakfı’nın Kaynak Geliştirme Uzmanı ve gönüllüsü. Aynı zamanda Adım Adım oluşumunun bünyesinde yer alan STK’lara kampanya süreçlerinde mentörlük yaparak destek sağlamaktadır.

Hobileri; bisiklete binmek, kar topu oynamak, dans etmek ve gönüllülük yapmak.

Gamze Çetin

Adnan Menderes Üniversitesi, Sosyal Hizmet bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Lisans eğitiminden sonra bir süre Çatışma Bölgelerinde Çocuk Çalışmaları destek programında Proje Koordinatörlüğü yaptı. Şu an İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Projeler ve STK Yönetimi yüksek lisans programına devam ederken, diğer yandan STK Master şirketinde çalışma hayatına devam ediyor.

Meral Bolaman

1971 İstanbul doğumludur. Bir çocuk annesidir. Anadolu üniversitesi işletme yönetimi mezunudur. 1990 Yılında Vakko Tekstil A.Ş.’ de muhasebe hayatına başladı. 2009 yılında özel bir Mali Müşavirlik ofisinde çalışmaya başladı. Aktif çalışma hayatına Beyoğlu STK Master’ da devam ediyor. Müzik, Sinema ve Kitap okumak hobileridir.

Kerem Yıldırım

1988 doğumlu olan Kerem Yıldırım 2004 yılında Ticaret Lisesini bitirmiş ve bir muhasebe şirketinde mesleki hayatına atılmıştır. Daha sonra Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olup lisans eğitimini tamamlamış mesleğine kaldığı yerden devam etmektedir. 14 yıldır icra ettiği meslek hayatında çeşitli muhesebe departmanlarında, şirketlerde ve holdinglerde muhasebe pozisyonlarında çalışma imkanı yakalamıştır. Şuan çalışma hayatına Stk Master bünyesinde devam etmektedir.

Arda Gündoğdu

İşletme ön lisans ve Yönetim Bilişim Sistemleri lisans mezunudur. Uzun yıllar web teknolojileri alanında faaliyetlerde bulunmuş, yurt içi ve yurt dışı merkezli olmak üzere çeşitli girişimlerde (start-up’larda) kurucu, kurucu ortak, yatırımcı ve yönetici olarak tecrübe kazanmıştır. İyi derece İngilizce ve başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. Çeşitli bilgisayar programlama dillerinin yanı sıra insan bilgisayar etkileşimi ve kullanıcı deneyimi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Hımbıl

2018 Mart doğumluyum. Doğduğum günden beri STK Master Danışmanlık Limited Şirketi’nde kedilik yapmaktayım. Hobilerim; ısırmak, koşturmak, ofise gelen misafirlerin çantalarını kontrol etmek. Bir gün tüm kainatı ele geçirmek ve yönetmek istiyorum.

Adres

TomTom Mh. Nuri Ziya Sk. No:27/7 Kat:5
Beyoğlu İSTANBUL

Telefon

0 (212) 963 12 94

E-Posta

info@stkmaster.com